CDSM designer

Problém s odesláním

Po odeslání alba z našeho programu CDSM Designer by Vám měl systém do 24 hodin automaticky emailem potvrdit přijetí objednávky. Pokud se tak nestalo, album k nám s největší pravděpodobností nedorazilo. Existuje však několik postupů, jak k nám album doručit.

 1. Zvolte v programu SouborObjednat další kopii. Systém se Vás zeptá, zda si přejete vytvořit přesnou kopii Vašeho alb. Zvolte možnost ANO.
  Nová objednávka
 2. Dojde k vytvoření kopie alba, kterou k nám odešlete jako předchozí objednávku. Při uplatňování slevového kupónu systém asi napíše, že byl již použit. Vepište jej prosím jen do pole poznámky/ komentáře ve třetím kroku. Tam nás také upozorněte, že se jedná o kopii alba, kterou znovu odesíláte. Odešlete objednávku v plné výši, cenu upravíme u nás.

Pokud Vám do 48 hodin nepřijde potvrzující email o přijetí objednávky, zkuste následující postup.

 1. Otevřete si Vaše album, zvolte SouborObjednat další kopii. Zvolte možnost Odeslat. Jen ve 4. kroku objednávkového formuláře zvolte možnost Doručím objednávku osobně.
  Kopie objednáviky
 2. Projděte všechny kroky objednávkového formuláře. Po kliknutí na Přejít k nahrávání dat Vám
  program vytvoří zipový soubor – do něj prosím nijak nezasahujte (např. přejmenování apod.).
 3. Tento soubor odešlete na naši adresu info@cdsm.cz přes některý ze serveru www.uschovna.cz nebo www.ulozto.cz
 4. Objednávku nahrajeme za Vás.

Pokud se ani toto nepodaří, postupujte následovně:

 1. Klikněte na ObjednávkyZálohovat objednávku
  Záloha objednávkjy
 2. Tento postup Vám nabídne k uložení zipový soubor *obf. Ten si pojmenujte a uložte do svého PC (soubor Vašimi programy v PC nepůjde otevřít, my ho však na serverovém PC otevřeme). Odešlete nám prosím tento soubor přes www.uschovna.cz nebo www.ulozto.cz. Zároveň nám v emailu zašlete Vaše osobní údaje, které byly součástí objednávkového formuláře. Objednávku kompletně nahrajeme za Vás.