CDSM designer

Objednání alba

Dokončili jste Vaše album? Nyní jej musíte objednat.

 1. Klikněte tedy na tlačítko Objednat
  Objednávka I
 2. Pokud vyskočí hláška o prázdných prvcích, zvolte možnost „Ano, pro všechny stránky“
  Tato chybová hláška Vás upozorňuje, že v albu zůstaly některé prvky (pole pro vložení obrázků, textů atd.) nevyužity – nakonec jste zde nenahráli fotografii nebo text. Program Vás na ně tedy upozorní. Zvolení možnosti „Ano, pro všechny stránky“ dojde k jejich odstranění. Vaše prvky (fotografie, texty, efekty, pozadí,…) ale zůstanou v albu zachovány.
  Objednávka II
 3. Pokud vyskočí hláška o technologickém prostoru, zvolte možnost „Ne, pro všechny stránky“.
  Program Vás upozorňuje, že Vám některé prvky zasahují za hranici technologického prostoru. Za touto hranicí by neměla zůstat žádná zásadní část fotografie (viz video Technologický prostor). Pokud jste si jisti, že v prostoru nemáte důležité prvky, zvolte možnost Ne, pro všechny. Za hranicí technologického prostoru může být pozadí, rámeček fotografie, rámeček textového pole. Nikoliv však text samotný.
  Objednávka III
 4. Poté se načtou data, zkontrolujte si náhled alba. U třetího kroku volíte desky a vkládáte slevový kupón, pokud jej máte (pole poznámky, komentáře). Zde je také prostor pro Vaše poznámky, které se nám v objednávce zobrazí (např. o spojení více zakázek atd.)
  Objednávka IV
 5. U fotoknih zde také volíte, zda si přejete výsek v deskách či nikoliv (více viz video Výsek)
 6. V následujícím kroku již vyplňujete kontaktní údaje. Pokud s odesláním objednávky nemáte problém, nechte zvolenou možnost Nahrání dat přes internet (více viz video Problémy s odesláním alba)
  Objednávka
 7. V pátém kroku volíte způsob dopravy.
  Objednávka
 8. V následujícím kroku uplatňujete slevové kupóny a dokončujete objednávku.
  Objednávky Objednávky
 9. Pokud se kupón programu nepodaří ověřit, odešlete objednávku v plné výši. Kupón se nám zde zobrazí a po jeho ověření bude cena ručně upravena. Vše jako zákazníci dostanete písemně do emailu, takže se nemusíte obávat, že Vám objednávku odešleme v plné výši. Pokud by se nám kupón nezobrazil, přijde Vám email s cenou, na který můžete reagovat zasláním kupónu.
 10. Poté již stačí přejít k nahrávání dat. Nahrávání dat může trvat delší dobu. Záleží na rychlosti a stabilitě Vašeho připojení. Do 24 hodin od odeslání objednávky by Vám měl přijít potvrzující email o přijetí objednávky. Pokud nedorazí, neváhejte nás emailem kontaktovat.

Videonávod